Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Arkadiusz Zawiliński - koncert

Arkadiusz Zawiliński - koncert
 
Artysta koncertował na przeróżnych festiwalach w kraju, we Francji, Czechach, na Słowacji, jak również grał na ulicach amsterdamskich.
gdzie?Pub Cafe Szafe
Felicjanek 10, 31-104 Kraków
kiedy?24 listopada 2017 od 20:00
za ile?10 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Arkadiusza Zawilińskiego, który jest bluesmanem, kowbojem, poetą, a także tekścirzem, autorem muzyki, wokalistą i gitarzystą posługującym się różnymi technikami, jak: fingerpicking slide oraz bottelneck.

Arek zagra po raz kolejny na scenie szafowej. Zapraszamy zatem na koncert, który odbędzie się już 24-go listopada 2017 roku, w krakowskim Pubie Cafe Szafe. Wydarzenie rozpoczniemy o 20:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych. Artysta koncertował na przeróżnych festiwalach w kraju, we Francji, Czechach, na Słowacji, jak również grał na ulicach amsterdamskich. Na swoim koncie ma też koncerty live w Radio Gdańsk, w Bydgoszczy, czy w Rzeszowie. Jest laureatem licznych festiwali, jak FAMA odbywającego się w Świnoujściu, Festiwal Studencki Piosenki, Kraków, czy Zaczarowany Świat Harmonijki, Pozna. Występował w studiu imienia Agnieszki Osieckiej, w radiowej Trójce. Prowadził współpracę z takimi formacjami, jak: Ostatnia Wieczerza..., Kropla Życia, BGB, Zabrzańska Orkiestra Rockowa, a także z Lechem Dyblikiem - śpiewającym aktorem. Również twórca zespołu Na Drodze.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl