Archive „25” - koncert
Formacja Archive założona została w roku 1994 w mieście Londyn dzięki Dariusowi Keelerowi oraz Dannemu Griffithsowi.
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
22 października 2019 od 20:00
Za ile?
125 zł

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie zaprasza Państwa na aż pięć koncertów zespołu Archive! W trakcie koncertowej trasy, jaka obejmuje Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk oraz Warszawę, formacja będzie promowała swoją najnowszą płytę, pod tytułem: „25”, której premiera jest planowana na 10-go maja.

Formacja Archive założona została w roku 1994 w mieście Londyn dzięki Dariusowi Keelerowi oraz Dannemu Griffithsowi. Muzycy wcześniej byli związani z projektem, pod nazwą: Genaside. Później dołączyli do składu wokalistka Roya Arab oraz raper Rosko John, żeby w roku 1996 wydać debiutancką płytę, pod tytułem: „Londinium”. Dwudziesto-pięciolecie działalności formacji będą świętować nowym krążkiem oraz potężną koncertową trasą.

Płyta, pod tytułem: „25” ma ukazać się w przeróżnych wydaniach - sześcio płytowy box, czterdzieści trzy piosenki z dyskografii grupy, a w tym osiem nowych, jeszcze niepublikowanych utworów oraz EP, na którym znajdzie się singiel stworzony we współpracy z samym Band Of Skulls, pt.: „Remains Of Nothnig”. Archive dla swych wiernych fanów mają jeszcze jedną niespodziankę w postaci 160-stronicowej książki, w której znajdują się wywiady, tak z byłymi, jak również z obecnymi członkami formacji i zdjęcia z prywatnych kolekcji artystów.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Darius Keeler założyciel i pomysłodawca Archive jest bardzo dumny z pracy, jaką zespół wykonał na przestrzeni tych lat oraz podekscytowany, iż będą mogli świętować to już w tym roku. Będzie to także wspaniała okazja do wspólnej pracy z całkowicie nowymi ludźmi. Myśli również, iż utwór nagrany z formacją Band Of Skulls jest jedną z lepszych rzeczy, którą zrobili. Współpraca ze Stevem Masonem to ogromny zaszczyt w karierze zespołu.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go października 2019 roku, do wrocławskiego A2 - Centrum Koncertowego, znajdującego się przy ulicy Góralskiej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 125 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl