Apteka w Pubstocku
W momencie kiedy jej naśladowcy rozpoczęli poszukiwania poklasku w mediach, zespół zaczął przechodzić raz drogą punkową, psychodeliczną, a na koniec roztańczoną.
Gdzie?
Przystanek Pubstock
Juliusza Słowackiego 37, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
18 stycznia 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł

Apteka, to grupa którą w 1983 roku założyli Jędrzej Kodymowski oraz Maciej Błasiak. To żywa legenda, jeśli chodzi o scenę niezależną. Charakteryzuje ich bezkompromisowość, cynizm, brutalna szczerość i to, że są bardzo głośni, śmiali i mocno szaleni. Idą tylko pod prąd, n warunkach stworzonych tylko przez siebie.

Apteka jest znana ze słynnej trójmiejskiej rewolty muzycznej. W momencie kiedy jej naśladowcy rozpoczęli poszukiwania poklasku w mediach, zespół zaczął przechodzić raz drogą punkową, psychodeliczną, a na koniec roztańczoną. Dlaczego roztańczoną? bo zespół znany jest nie tylko ze znakomitego muzycznego walca czyli ostatniego krążka grupy pod tytułem "Od pacyfizmu do ludobójstwa" z 2012 roku, ale również z zabawy niczym nieskrępowanej i muzyki wolności, co można usłyszeć na płytach "Narkotyki" z roku 1992, "Urojonecałemiasta" z 1993 roku i "Menda", wydanej w 1995 roku.

Zapraszamy serdecznie do Gdańska do Przystanku Pubstock już 18 stycznia 2019 roku o godzinie 20.00.
Cena biletu: 20 zł.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl