Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Apteka, Ave - koncert

Apteka, Ave - koncert
 
Apteka jest formacją, która rozpoczęła słynną już muzyczną rewoltę trójmiejską.
gdzie?Przystanek Pubstock
Juliusza Słowackiego 37, 80-257 Gdańsk
kiedy?2 marca 2019 od 20:00
za ile?20 zł

Zespół Apteka powstał w roku 1983 dzięki Jędrzejowi Kodymowskiemu oraz Maciejowi Błasiakowi. Są oni żywą legendą niezależnej sceny. Zawsze cyniczni, bezkompromisowi, do bólu szczerzy oraz zbyt głośni. Śmiali i szaleni. Zawsze pod prąd i zawsze na swoich własnych warunkach. Apteka jest formacją, która rozpoczęła słynną już muzyczną rewoltę trójmiejską. Kiedy jej naśladowcy rozpoczęli poszukiwania medialnego poklasku, grupa poszła swą własną nieraz punkową, a nieraz psychodeliczną, innym zaś razem roztańczoną drogą. A roztańczoną, ponieważ Apteka nie jest jedynie walcem muzycznym ze wspaniałej, ostatniej jak do tej pory, płyty, pod tytułem: „Od pacyfizmu do ludobójstwa” z 2012 roku, ale także muzyką wolności oraz niczym nie krępowanej zabawy z albumów: „Narkotyki”, rok 1992 i „Urojonecałemiasta”, rok 1993 oraz „Menda”, rok 1995.

Support - zespół Ave, który da Państwu porcję solidnej alternatywy, a także mocny przekaz w dźwiękach i tekstach zahaczających głęboko o lata dziewięćdziesiąte. Teraz zespół Ave promuje utwory, które znalazły miejsce na drugiej płycie formacji. Za swój pierwszy album grupa zebrała pochlebne recenzje od słuchaczy i dziennikarzy, którzy serdecznie dość mają coverowych wypocin oraz śpiewania w języku angielskim. Spotkanie z zespołem pozostanie w Waszej pamięci jako doświadczenie szczerej energii, która płynie od ludzi, mających coś do zakomunikowania poprzez swoje teksty oraz kompozycje.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 2-go marca 2019 roku, do gdańskiego Przystanku Pubstock, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 37. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 20:00, natomiast bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl