Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Anna Wyszkoni - Kolędy Wielkie - koncert

Anna Wyszkoni - Kolędy Wielkie - koncert
 
Koncerty świąteczne Anny Wyszkoni są przepełnione magią świąteczną i elegancją.
gdzie?Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
kiedy?17 grudnia 2017 od 19:30
za ile?70 zł

W roku 2015 ukazała się płyta Anny Wyszkoni, nosząca tytuł: "Kolędy Wielkie". Repertuar świąteczny artystki obejmuje tradycyjne kolędy polskie, jak miedzy innymi: "Dzisiaj w Betlejem", "Cicha Noc", "Jezus malusieńki", "Lulajże Jezuniu", "Bóg się rodzi". Jest także jedna, jak do tej pory nieznana, pastorałka staropolska, pt.: "Wielkie nieba", jak również inne świąteczne piosenki, na przykład: "Od nieba do nieba", czy "Mój anioł", które świetnie oddają piękno oraz magię Świąt Bożego Narodzenia, chociaż traktują o rzeczach oraz o problemach nieco bardziej uniwersalnych.

Koncerty świąteczne Anny Wyszkoni są przepełnione magią świąteczną i elegancją. Program oprócz kolęd oraz pastorałek obejmuje też kilka piosenek pochodzących z autorskiego repertuaru artystki, miedzy innymi: "Wiem, że jesteś tam" oraz "W całość ułożysz mnie". Towarzyszy artystce na koncertach zespół złożony z doświadczonych muzyków. Na ich czele stoi jeden z najbardziej znanych krajowych gitarzystów, czyli Marek Radula.

Anna Wyszkoni jest jedną z bardziej charyzmatycznych i lubianych wokalistek polskich. Na swoim koncie posiada wielką ilość przebojów, wyróżnień i nagród, a także około pół miliona sprzedanych krążków. Solowe zaś płyty artystki, noszące tytuły: "Pan i pani" oraz "Życie jest w porządku" zyskały statusy podwójnej platyny. W roku 2016 Wyszkoni świętowała swoje dwudziestolecie artystycznej działalności. W roku 2017, w marcu miejsce miała premiera nowego albumu, pod tytułem: "Jestem tu nowa". Znajdują się na nim takie hity, jak: "Nie chcę cię obchodzić" (przebój lata roku 2017 - Polsat i RMF FM) i "Oszukać los".

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy zatem już 17-go grudnia 2017 roku, do gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, która znajduje się przy ulicy Ołowianka 1. Zaczynamy o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl