Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Anna Wyszkoni "Kolędy Wielkie"

Anna Wyszkoni "Kolędy Wielkie"
 
Świąteczny repertuar artystki obejmuje, pośród polskich tradycyjnych kolęd, jak między innymi: "Dzisiaj w Betlejem", "Cicha noc", "Jezus malusieńki", "Bóg się rodzi" lub "Lulajże, Jezuniu"
gdzie?Bazylika Konkatedralna
Mariacka 5, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?4 stycznia 2019 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się 4-go stycznia 2019 roku, w kołobrzeskiej Bazylice Katedralnej, znajdującej się przy ulicy Mariackiej 5. Zaczynamy o godzinie 19:00, wydarzenie jest bezpłatne. Gwiazda wieczoru - Anna Wyszkoni zaśpiewa specjalnie dla Was "Kolędy Wielkie". Bezpłatne wejścia będą do odbioru w Kasie RCK, przy ulicy Solnej 1, od 27-go grudnia 2018 roku. Jednak śpieszcie się Państwo, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Świąteczny repertuar artystki obejmuje, pośród polskich tradycyjnych kolęd, jak między innymi: "Dzisiaj w Betlejem", "Cicha noc", "Jezus malusieńki", "Bóg się rodzi" lub "Lulajże, Jezuniu", również, na przykład: staropolską, do tej pory nie znaną pastorałkę, pod tytułem: "Wielkie nieba" oraz zachowane w klimacie świątecznym "Od nieba do nieba", a także "Mój anioł", oddające świetnie magię, czy piękno Nadchodzących Świąt.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl