Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Anna Wyszkoni akustycznie - koncert

Anna Wyszkoni akustycznie - koncert
 
Artystka ma na swym koncie płyty: "Pan i pani", rok 2009 i "Życie jest w porządku" z roku 2012 - osiągnęły one status platyny i to podwójnej.
gdzie?Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
kiedy?10 października 2017 od 20:30
za ile?130 zł

Przedstawiać Państwu Anny Wyszkoni nie trzeba jakoś szczególnie. Artysta jest bowiem jedną z bardziej charyzmatycznych i najbardziej cenionych wokalistek na rodzimej muzycznej scenie. W swoim dorobku ma wielką liczbę prawdziwych hitów, wyróżnień oraz nagród, a także pół miliona sprzedanych krążków. W tym roku Anna Wyszkoni obchodzi swój jubileusz dwudziesto-lecia artystycznej pracy. W 2017 roku, dokładnie w marcu wyszedł album wokalistki, pod tytułem: "Jestem tu nowa", a promują go takie piosenki jak: "Oszukać los", czy "Nie chcę cię obchodzić".

Artystka ma na swym koncie płyty: "Pan i pani", rok 2009 i "Życie jest w porządku" z roku 2012 - osiągnęły one status platyny i to podwójnej. To właśnie z nich pochodzą przeboje: "Czy ten pan i pani", "Zapytaj mnie o to kochany", "Z ciszą pośród czterech ścian". Solowy płytowy dorobek Ani Wyszkoni jest uzupełniony świątecznym albumem, pt.: "Kolędy wielkie", z roku 2015.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 10-go października 2017 roku, w warszawskiej restauracji Kuźnia Kultura, znajdującej się przy ulicy Kostki-Potockiego S. 24. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30, a bilety na nie kosztują 130 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl