Anna Bikont, Sendlerowa. W ukryciu - 65. MDK

Anna Bikont, Sendlerowa. W ukryciu - 65. MDK
Książka natomiast opowiada historię Ireny Sendlerowej, która traktuje o samotności tych, którzy ratowali oraz tych, którzy byli ratowani.
Gdzie?
Centrum Łowicka | Dom Kultury w dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
Łowicka 21, 02-502 Warszawa
Kiedy?
8 września 2018 od 10:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Na sześćdziesiątym piątym spotkaniu Mokotowskiego DKK porozmawiamy o książce, pod tytułem: "Sendlerowa. W ukryciu". Autorka tej pozycji - Anna Bikont, na wydawnictwo swojej lektury wybrała Wydawnictwo Czarne. Z Państwem spotkamy się już w sobotę, 8-go września 2018 roku, o godzinie 10:00, w warszawskim Centrum Łowicka, znajdującym się przy ulicy Łowickiej 21. Wydarzenie jest bezpłatne. Spotkamy się, albo na dziedzińcu, albo w sali numer 24. Poza tym spotkania tego typu zawsze staramy się łączyć ze śniadaniem. Zatem zabierzcie Państwo ze sobą wegańskie pieczywo, owoce, wypieki oraz pasty.

Książka natomiast opowiada historię Ireny Sendlerowej, która traktuje o samotności tych, którzy ratowali oraz tych, którzy byli ratowani. Anna Bikont opowiada o dzieciach uratowanych, jednak wcale nie uratowanych, ponieważ było w nich tak wiele lęku, obojętności, jak również nienawiści. Organizatorem wydarzenia jest Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl