Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Anita Lipnicka & The Hats - Miód i Dym - koncert

Anita Lipnicka & The Hats - Miód i Dym - koncert
 
Energia, jaką twórcom płyty udało się ująć na krążku, jest jednocześnie odzwierciedleniem różnych stanów duszy oraz przepływu emocji pomiędzy członkami projektu.
gdzie?BF Impart
Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
kiedy?9 lutego 2018 od 19:30
za ile?50 zł

wROCKfest.pl bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert, który promuje nowy album Anity Lipnickiej, noszący tytuł: "Miód i Dym". Wokalistka wraz z formacją The Hats wystąpi już 9-go lutego 2018 roku, we wrocławskiej Sali Teatralnej Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17.

Tytuł "Miód i Dym" jest szóstą z kolei solową płytą w fonograficznym dorobku Anity Lipnickiej. Płyta w całości, tym razem, została nagrana w Polsce, wraz z udziałem grupy The Hats, która tworzona jest przez czterech muzyków. Muzycy Ci towarzyszą już od kilku lat Lipnickiej na scenie.

Owocem współpracy jest zatem materiał - echo ich wspólnych muzycznych fascynacji, które oscylują na granicy folku amerykańskiego, bluesa oraz alt country, z widocznymi, a raczej słyszalnymi wpływami ducha post-hipisowskiego, a także uwielbieniem do dźwięków vintage'owych. Materiał powstawał w trakcie spontanicznych pobytów zespołu nad jeziorem, znajdującym się w Górach Sowich. To właśnie tam, w przepięknym otoczeniu natury, urodziły się teksty oraz aranżacje do poszczególnych piosenek. Płyta zawiera czternaście utworów, na przykład: "Z miasta", czy "Ptasiek", do których muzykę oraz teksty napisała sama Anita Lipnicka. Jest na niej również kilka zespołowych kompozycji i trzy, których autorem jest John Porter. Artystka przyznała, iż jeszcze nigdy wcześniej tworzenie nie sprawiło jej takiej przyjemności.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Energia, jaką twórcom płyty udało się ująć na krążku, jest jednocześnie odzwierciedleniem różnych stanów duszy oraz przepływu emocji pomiędzy członkami projektu. Znajdzie się tutaj coś, do czego można się śmiać, a także do czego płakać. Dawno artystka nie nagra tak zróżnicowanego dynamicznie albumu, kiedy poczucie humoru oraz dystans, swobodnie przeplata się z pejzażem zadumy wewnętrznej i uniesienia. Zatem, tytuł wydawnictwa uznać można za adekwatny do jego zawartości. Usłyszą Państwo na nim dużo lejących się oraz słodkich niczym miód brzmień, ale także zadziornych i rasowych tematów, jak również riffów gitarowych, którym uda się z łatwością zrobić dużo dymu na wielu scenach w trakcie koncertów formacji live (trasa wyruszyła razem z dniem premiery albumu, czyli 17-go listopada). Smaczku temu wszystkiemu dodaje udział wspaniałych gości, których zaprosiła Lipnicka, miedzy innymi: Tomek Makowiecki, Ralph Kamiński, Fismoll, czy Kasia Nosowska. Produkcją płyty zajęła się sama wokalista, a wspomagał ją Łukasz Olejarczyk, który zrealizował dźwięk oraz miksy nagrań.

Skład grupy: Bartek Miarka, który zajmuje się gitarami, Piotrek Świętoniowski gra na instrumentach klawiszowych, Kamil Pełka zajmuje się basem, a Bartek Niebielecki gra na perkusji. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl