Anita Lipnicka & The Hats
Jak mówi Anita Lipnicka, będzie co wspominać. Mówi również o tym, że na koncercie będą z nią jej ukochani Kapelusznicy!
Gdzie?
Forty Kleparz
Kamienna 2-4, 30-001 Kraków
Kiedy?
4 marca 2018 od 19:00

To będzie korzenny i vitage’owy koncert, trochę bluesowy z domieszką folku oraz country- wielkie wspomnienie złotych hipisowskich lat! Mamy wielką przyjemność zaproponować Państwu koncert, podczas którego ugościmy was wyjątkowym brzmieniem, podzielimy się z Wami inspiracjami oraz pozwolimy Wam przenieść się w ten zimowy wieczór do sielskich, słodko- przydymionych klimatów.

To będzie koncert wyjątkowy, rozbrzmiewać będą kawałki z albumu pod tytułem "Miód i dym", zaserwujemy również muzyczny deser, specjalnie dla tych, którzy podczas tras koncertowych towarzyszą artystom od dawna. Jak mówi Anita Lipnicka, będzie co wspominać. Mówi również o tym, że na koncercie będą z nią jej ukochani Kapelusznicy! I przystojni i bardzo zdolni, warto tu być, ponieważ tego wieczoru będzie na co popatrzeć, a przede wszystkim, będzie czego słuchać.

Anita Lipnicka, rozpoczyna swoją kolejną trasę koncertową, tym razem prezentując materiał z albumu "Miód i dym", który na rynku muzycznym ukazał się 17.11.2017 roku. Już 4 marca 2018 roku Anita Lipnica, wystąpi w krakowskim klubie Forty Kleparz. Bez wątpienia jest jedną z najbardziej cenionych i utalentowanych wokalistek w Polsce. Dla fanów artystki nie lada gratka, Anita zaśpiewa zarówno nowe kawałki, jak i te, które są jej największymi przebojami.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Anita Lipnicka na scenie Klubu Forty Kleparz, pojawi się w towarzystwie grupy The Hats w skład, której wchodzą:
- bębny: Bartosz Mr Shuffle Niebielecki
- bas: Kamil Pełka
- instrumenty klawiszowe: Piotr Świętoniowski
- gitary: Bartek Miarka

Do zobaczenia!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl