Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Animators, Euforia - koncert

Animators, Euforia - koncert
 
Tworzą oni utwory traktujące o ludziach, lalkach, emocjach, złych chłopakach, o podróżowaniu w kosmos i o wścibskich sąsiadach.
gdzie?Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
kiedy?21 października 2017 od 19:00
za ile?15 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Zaścianka na występ Aniators. Trio pochodzące z Sosnowca ma zamiar odwiedzić Kraków już 21-go października tego roku. Promować będą swój najnowszy album, noszący tytuł: "Hepi End". jest to płyta wyjątkowa w całej karierze formacji, ponieważ zawiera piosenki w języku polskim - co dzieje się pierwszy raz w historii grupy.

Surowa oraz czysta energia rock’n'rollowa. Muzyka trzech członków zespołu jest spontaniczna. Tworzą oni utwory traktujące o ludziach, lalkach, emocjach, złych chłopakach, o podróżowaniu w kosmos i o wścibskich sąsiadach. Wszystko to zaś podane bez żadnych ogródek, ostro i z przesterem. Zdobyli liczne nagrody oraz wyróżnienia na wielu przeglądach, konkursach i festiwalach, które były dedykowane młodym formacjom. Są oni także weteranami telewizyjnych talent show, ponieważ występowali w: Must Be The Music, czy w X Factorze. Można było ich również usłyszeć na antenie stacji radiowych ogólnopolskich. Po wydaniu dwóch albumów nadszedł czas, by wydać pierwszy album w ich dorobku artystycznym w ojczystym języku.

Zatem "Hepi End" jest szczerą ekspresją. To inaczej rzecz ujmując szaleństwo muzyczne. To także poszukiwanie odpowiedzi na pytania wciąż ważne. Jak ludzie czują się wzajemnie ze sobą? Jak można zrozumieć innych ludzi? Co mogłoby sprawić, iż będziemy chcieli żyć bardziej? Mimo wszystko.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy już 21-go października 2017 roku, do krakowskiego Klubu Zaścianek, znajdującego się przy ulicy Rostafińskiego J. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a wstęp na nie kosztuje 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl