Anielski Orszak - koncert
Anielski Orszak jest to formacja głównie koncertowa, bawiąca się muzyką, która chociaż nie autorska, w aranżacji zyskująca całkowicie nowy wymiar, bardzo charakterystyczny dla kapeli.
Gdzie?
Port Łeba Club
Wybrzeże 1, 84-360 Łeba
Kiedy?
15 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Formacja Anielski Orszak powstała w roku 2013 z potrzeby serca oraz potrzeby przerobienia znanych oraz lubianych piosenek na całkiem nieznane covery. Zespół, a w jego składzie znajdują się: gitary sześcio i cztero strunowa, klawisze, perkusja oraz wokal. Oferują Państwu bogate brzmienia w stylu rock i roots. Wizualną stronę koncertu śmiało można określić jako bad i madness. W roku 2014, w maju zespół zorganizował własny festiwal, o nazwie: Anielski Orszak Fest.

W trakcie którego zagrało siedem krakowskich grup i który już po swojej pierwszej edycji zdobył nazwę kultowego. Anielski Orszak jest to formacja głównie koncertowa, bawiąca się muzyką, która chociaż nie autorska, w aranżacji zyskująca całkowicie nowy wymiar, bardzo charakterystyczny dla kapeli.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go sierpnia 2018 roku, do Portu Łeba Club, znajdującego się przy ulicy Wybrzeże 1. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl