Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ania Karwan - Wiosenna Trasa Koncertowa

Ania Karwan - Wiosenna Trasa Koncertowa
 
Pierwszy singiel, zapowiadający album, nosił tytuł: „Głupcy”, stał się on hitem radiowym i w zaledwie cztery miesiące uzyskał więcej niż sześć milionów wyświetleń na popularnym serwisie YouTube.
gdzie?Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
kiedy?24 marca 2019 od 19:30
za ile?45 zł

15-go lutego 2019 roku ukazał się długo oczekiwany debiutancki album Ani Karwan. Artystka będzie go promować w trakcie wiosennej koncertowej trasy, w granicach której odwiedzi sześć miast polskich.

Pierwszy singiel, zapowiadający album, nosił tytuł: „Głupcy”, stał się on hitem radiowym i w zaledwie cztery miesiące od swej premiery uzyskał więcej niż sześć milionów wyświetleń na popularnym serwisie YouTube. Ale "Głupcy" są tylko jednym z odcieni nadciągającego albumu. Jeszcze przed premierą płyty poznacie Państwo drugi singiel, który ukazuje nieco inną stronę tego wydawnictwa.

Na albumie oraz w trakcie koncertów wierni fani będą mogli usłyszeć kilkanaście niezwykle szczerych oraz osobistych opowieści muzycznych. W czasie trasy koncertowej nie mogłoby również zabraknąć piosenek, które na stałe są wpisane do repertuaru artystki jeszcze sprzed jej debiutu, jak między innymi: brawurowe „Purple Rain”, wokalista zasłynęła wykonaniem tego utworu w siódmej edycji programu: "Voice of Poland”.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem na koncert Ani Karwan zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go marca 2019 roku, do gdańskiego Klubu Muzycznego Parlament, znajdującego się przy ulicy Świętego Ducha 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl