Ania Karwan / Wiosenna Trasa Koncertowa
Na albumie oraz w trakcie koncertów publika usłyszy kilkanaście osobistych, a także szczerych opowieści muzycznych.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
10 marca 2019 od 19:00
Za ile?
45 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Trasy Koncertowej Wiosennej artystki Ani Karwan. Już 15-go lutego 2019 roku nastąpi premiera długo oczekiwanego albumu Ani Karwan, który artystka będzie promować w trakcie wiosennej trasy koncertowej. Odwiedzi wówczas aż sześć miast.

Pierwszym singlem, który tę płytę zapowiadał był przebój radiowy, pod tytułem: „Głupcy”. W jedyne cztery miesiące od swej premiery uzyskał więcej niżeli sześć milionów odtworzeń na popularnym YouTubie. Jednak „Głupcy” są jednym tylko z odcieni nadchodzącego albumu. Jeszcze przed premierą krążka, słuchacze poznają drugi singiel, który ukazuje troszkę inną stronę tego wydawnictwa. Na albumie oraz w trakcie koncertów publika usłyszy kilkanaście osobistych, a także szczerych opowieści muzycznych. W czasie tej trasy koncertowej nie mogłoby zabraknąć również piosenek, wpisanych na stałe do repertuaru Ani jeszcze sprzed debiutu, między innymi: brawurowe „Purple Rain”. Jego wykonaniem wokalistka zdobyła sławę w edycji VII popularnego "Voice of Poland". Artystka Ania Karwan czekała dość długo na wydanie swej debiutanckiej płyty, jednak jak sama twierdzi na rzeczy dobre zawsze warto czekać. Współpracowała z 2trackrecords, czyli młodą wytwórnią, która została założona przez Bogdana Kondrackiego - producenta oraz członka kultowego zespołu Kobong, jak również producenta albumów, jak między innymi: Dawida Podsiadło, Brodki i Ani Dąbrowskiej i Sławka Mroczka, który jest właścicielem Custom34 Studio.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10-go marca 2019 roku, do wrocławskiego Klubu Muzycznego Stary Klasztor, znajdującego się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl