Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Ania Dąbrowska The Best Of- koncert

Ania Dąbrowska The Best Of- koncert
 
Ania głos ma nie do podrobienia, ciepły, melancholijny, pastelowy. Wszyscy w branży muzycznej są pełni uznania dla jej talentu.
gdzie?Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
kiedy?4 marca 2019 od 19:00
za ile?79 zł

Jesienna trasa koncertowa Ani Dąbrowskiej odniosła ogromny sukces. Ania z trasą "Th Best Of" odwiedziła między innymi Poznań, Katowice, zawitała także do stolicy. W związku z tym sukcesem Good Taste ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na koncert do Gdańska! Na scenie rozbrzmiewać będą największe hity Ani Dąbrowskiej, nie zabraknie najnowszej produkcji pod tytułem "Serce nie sługa"!

Dąbrowska ma na swoim koncie jak dotąd 7 studyjnych płyt, każda z nich otrzymała status platynowej (podwójnie), co potwierdza jej wielkość, wyczucie uniwersalnych melodii, które bez problemu trafiają w gusta nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Ania głos ma nie do podrobienia, ciepły, melancholijny, pastelowy. Wszyscy w branży muzycznej są pełni uznania dla jej talentu. Ania pochwalić się może aż 9 Fryderykami. Jest autorką tekstów, które znalazły swoje miejsce w katalogach Maryli Rodowicz, Moniki Brodki, Beaty Kozidrak, Ani Wyszkoni, Andrzeja Piasecznego czy Krzysztofa Krawczyka. Ania idzie swoją utartą drogą, nie goni za trendami, nie boi si,ę odważnych decyzji, dzięki którym niejednokrotnie na nowo wymyślała swoją muzykę. Trzy lata wstecz Ania pokusiła się o ryzykowną, stylistyczną woltę, wątpliwości nie miał wtedy absolutnie nikt, że Ania jest u sterów, a jej piosenki wciąż są odzwierciedleniem jej emocji i rozległych inspiracji. Album pod tytułem "Dla naiwnych marzycieli" został nagrodzony Fryderykiem w kategorii "Najlepszy album Pop", natomiast singiel z niej pochodzący pod tytułem "W głowie" zrobił furorę na radiowych playlistach. Jednakże bez wątpienia zdobywcom wszelkich rekordów jest piosenka pod tytułem "Dreszcze", która nagrana została do filmu pod tytułem "Porady na zdrady". Piosenka okazała się największym przebojem Ani Dąbrowskiej, na platformie YouTube odtworzono ją ponad 38 milionów razy, od czasów "Tego chciałam", to największy hit Dąbrowskiej.

W ubiegłym roku niemal każdy nucił jej hit, który promował film "Serce nie sługa". Muzyczna historia w jej wykonaniu chwyciła za serca słuchaczy Ani już od pierwszego dźwięku.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Ostatnim super wydawnictwem Ani Dąbrowskiej jest płyta "The Best Of", zawierająca 15 kawałków, będących kompilacją największych hitów. Płyta jest pełna ewolucyjnego, muzycznego stylu Artystki. Lista przebojów na płycie "The Best Of", otwarta została przez single reprezentujące jej avant-popowy, delikatnie elektroniczny debiut. Nie brakuje na niej także przebojów z okresu, kiedy to Anie fascynował styl retro-akustyczny, które są nawiązaniem do muzyki polskiej z lat 60-tych i 70-tych. Kawałki z "Kilku historii na ten sam temat", raczej elektryczne, raz sięgają do estetyki z lat 50-tych- "Nigdy więcej nie tańcz ze mną", raz do estetyki disco- "W spodniach czy w sukience" oraz "Bang Bang z płyty pod tytułem "Ania Movie" z piosenkami filmowymi. Pojawiają się także kawałki z tych płyt,gdzie Ania zwraca swoją uwagę na współczesny pop, bardziej alternatywna słodko-gorzka "Bawię się świetnie" czy przebojowa, podwójnie platynowa płyta pod tytułem "Dla naiwnych marzycieli". Album zawiera także ostatnie hity radiowe Ani "Dreszcze" i "Nieprawda", które zremixował Grommie!

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 4 marca 2019 roku do Gdańska do Starego Maneżu o godzinie 19.00. Cena biletu: 79 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl