Ania Dąbrowska - The Best Of
Anna Dąbrowska to niezwykle utalentowana wokalistka, stawiana jest w grupie najzdolniejszych artystów ostatniej dekady.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
15 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
59 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, pragniemy poinformować,że Ania Dąbrowska wystąpi w dodatkowym koncercie, 15 kwietnia, czyli cztery dni przed planowanym, wyprzedanym koncercie. Artystka spotka się z fanami w Klubie Stodoła w Warszawie. Serdecznie zapraszamy! Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 na scenie przy ulicy Stefana Batorego 10.

Anna Dąbrowska to niezwykle utalentowana wokalistka, stawiana jest w grupie najzdolniejszych artystów ostatniej dekady. To także laureatka prestiżowego wyróżnienia Fryderyk w 2017 rok u. Wokalistka odebrała wyróżnienie w kategorii zatytułowanej „Album Roku Muzyka Pop”. Podczas koncertu artystka z pewnością zaprezentuje najistotniejsze utwory w swej dotychczasowej karierze.

Anna Dąbrowska - kompozytorka, wokalistka, producentka, autorka tekstów. Artystka nagrała siedem albumów, z których każdy pokrył się Platyną, co dowodzi niezwykłego talentu, który uwidacznia się podczas kreowania uniwersalnych melodii pretendujących do miana przebojów. Twórczość Ani Dąbrowskiej trafia do serc wymagających koneserów sztuki oraz żywiołowej publiczności, ceniących profesjonalizm i artyzm wokalistki.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Branża muzyczna wyraziła uznanie dla talentu piosenkarki. Anna Dąbrowska nagrodzona została dziewięcioma Fryderykami. Teksty i melodie Dąbrowskiej mają w swym repertuarze takie gwiazdy, jak: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Monika Brodka, Andrzej Piaseczny, Ania Wyszkoni, Krzysztof Krawczyk.

Artystka sprzedała dotychczas ponad trzysta tysięcy płyt. Uznanie fanów oraz popularność doskonale obrazują aż cztery statuetki, które otrzymała podczas festiwalu Top Trendy, w trakcie koncertów TOP. Ania Dąbrowska zagrała sporo rozbudowanych tras koncertowych, które swym zasięgiem objęły sceny w największych miastach w Polsce. Zaproszenia oraz bilety na koncerty Dąbrowskiej "rozchodzą się na pniu", na kilkanaście tygodni przed terminem występu.

15 i 19 kwietnia na scenie Klubu Stodoła w Warszawie pojawi się artystka, która w podsumowaniu dziesięciolecia przygotowanym przez Związek Producentów Audio Video uplasowała się na trzecim miejscu w rankingu najchętniej kupowanych albumów minionej dekady. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl