Aneta Jadowska - spotkanie autorskie
Z fragmentu najnowszej powieści autorki - Anety Jadowskiej, możemy dowiedzieć się, że kiedy bohaterka wybrała się o świcie na plażę, to mogła spodziewać się licznych zjawisk.
Gdzie?
Biblioteka Miejska
Mikołaja Kopernika 22, 76-270 Ustka
Kiedy?
3 kwietnia 2018 od 17:00 do 20:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Biblioteka Miejska w Ustce

Z fragmentu najnowszej powieści autorki - Anety Jadowskiej, możemy dowiedzieć się, że kiedy bohaterka wybrała się o świcie na plażę, to mogła spodziewać się licznych zjawisk. Na przykład: pięknego wschodu słońca, czy okazji, żeby zrobić kilka fajnych zdjęć na Instagram, może też nieskażonego jeszcze upałem powietrza, wyludnionej zupełnie plaży, takiej niewinnej przed przyjazdem pierwszych turystów tego dnia. Nie spodziewała się jednak, iż zadzwoni do wuja i oznajmi mu: "Musisz tu przyjechać, zanim zwłoki zabierze morze".

Sceną nowej powieści pisarki jest Ustka. Zostanie tutaj ujawnionych kilka "trupów z szafy", a także sama osoba autorki. Serdecznie zapraszamy na autorskie spotkanie, które odbędzie się w Czytelni Dorosłych Biblioteki Miejskiej w Ustce. Wydarzenie odbędzie się już 3-go kwietnia 2018 roku, w godzinach od 17:00 do 20:00. Jest to spotkanie bezpłatne.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl