Andrzej Smolik, Kev Fox "Queen Of Hearts EP Tour" - koncert

Andrzej Smolik, Kev Fox "Queen Of Hearts EP Tour" - koncert
Andrzej Smolik jest człowiekiem orkiestrą - to kompozytor, producent, dziennikarz radiowy, multiinstrumentalista, członek Rady Fonograficznej Akademii ZPAV, sekcja muzyki rozrywkowej.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
15 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
59 zł

Dwie wielkie indywidualności, które połączyła niesamowita wręcz pasja, by pokonywać granice oraz odkrywać nowe przestrzenie artystyczne. Ich poznanie się nastąpiło na koncercie w stolicy, po czym od razu zamknęli się w studio na kilka dni, aby dać upust swym wzajemnym muzycznym fascynacjom. Minęło kilka lat i ich wspólna praca dała owoce w postaci ogromnego sukcesu komercyjnego i artystycznego.

Andrzej Smolik jest człowiekiem orkiestrą - to kompozytor, producent, dziennikarz radiowy, multiinstrumentalista, członek Rady Fonograficznej Akademii ZPAV, sekcja muzyki rozrywkowej. Prowadził współpracę z Robertem Gawlińskim, Kayah, Kasią Nosowską, Noviką, Miką Urbaniak, Arturem Rojkiem, Marylą Rodowicz, Marią Peszek i Krzysztofem Krawczykiem. Ponad to jest laureatem Fryderyków w zamian za swoje albumy, noszące tytuły: "3" i "4", a także płytę Marii Peszek - „Maria Awaria”.

Natomiast Kev Fox jest angielskim wokalistą, gitarzystą oraz kompozytorem, który związał się ze sceną Manchesteru. To autor paru płyt solowych. Jest obdarzony bardzo charakterystycznym, brzmiącym chropowato głosem, obecnie mieszka w Sopocie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W roku 2015 został nagrany album, pod tytułem: „Smolik/Kev Fox”, który zyskał status platyny oraz zdobył Fryderyka dla płyty roku, kategoria: „elektronika i alternatywa”. „Queen Of Hearts” to EP, które ukazało się w roku 2018, we wrześniu.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie 15-go listopada 2018 roku, do gdańskiego Starego Meneża, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl