Andrzej Poniedzielski "Bo, Kobieta" - koncert

Andrzej Poniedzielski "Bo, Kobieta" - koncert
Andrzej Poniedzielski jest poetom, autorem tekstów, humorystą i twórcą scenariuszy.
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
7 marca 2018 od 19:00
Za ile?
55 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Andrzeja Poniedzielskiego. Program obejmuje inteligentny humor w dużej dawce, satyrę, nowe utwory artysty oraz jak zawsze, bez większych zmian, wielkie poczucie humoru Andrzeja Poniedzielskiego. Zatem dowiemy się niemalże wszystkiego o kobietach oraz o relacjach mężczyzna-kobieta.

Andrzej Poniedzielski jest poetom, autorem tekstów, humorystą i twórcą scenariuszy. To autor więcej niż dwieście wierszy i tekstów więcej niż dwudziestu utworów Elżbiety Adamiak. Także pisał on teksty dla Anny Marii Jopek, E. Geppert, Seweryna Krajewskiego, Maryli Rodowicz, L. Szafran, G. Turnaua, A. Treter oraz T. Woźniaka. Razem z Opatowiczem w Polskim Teatrze (Szczecin) współtworzył przedstawienia: „Piosennik” z roku 2004 oraz „Stacyjka Zdrój” z roku 2007. Rok 2006 - razem z M. Umer oraz W. Borkowskim stworzyli przedstawienie parateatralne, pod tytułem: „Chlip-Hop – czyli nasza mglista lap-top-lista”.

Rok 2007, luty - został napisany scenariusz i razem z A. Opatowiczem wyreżyserowali przedstawienie, pod tytułem: "Spektakl domowy", który opiera się w głównej mierze na tekstach oraz na utworach J. Kaczmarka. Rok 2014 - artysta obchodził sześćdziesięciolecie swoich urodzin, zaś w roku 2015 czterdziestolecie pracy twórczej. Stało się to również pretekstem, aby powstał całkiem nowy program - spektakl z akompaniamentem A. Pawlukiewicza, noszący tytuł: „Monday-Day”. Zarejestrowano ten program w Teatrze Ateneum, Warszawa, a potem zapis programu pojawił się na albumie „Live?”. Pośród piosenek, które promują płytę znajdują się, między innymi: „Chyba już można”, „Kulturalne łkanie”, czy też „Elegancka piosenka o szczęściu”. Program koncertu obejmuje nowe piosenki, a także skecze, autorskie komentarze i wiersze. Czeka na Was zatem wiele wzruszeń i dobrego humoru.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Artysta ma na swym koncie płyty autorskie. Najważniejszą zaś z nich jest płyta z roku 2002, nosząca tytuł: „Trzynaście łatwych utworów tanecznych”. Otrzymał za nią nominację do nagrody Fryderyków (kategoria - poetycka piosenka). Zapraszamy bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 7-go marca 2018 roku, w krakowskim Klubie Studio, znajdującym się przy ulicy Budryka W. 4. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl