Andrzej Piaseczny - O mnie, o tobie, o nas- koncert

Andrzej Piaseczny - O mnie, o tobie, o nas- koncert
Piaseczny jest jednym z tych artystów, których popularność nie słabnie, wciąż tworzy czego dowodem jest nowy album na który wszyscy fani czekali.
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Kongresowe - Sala Audytoryjna
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
9 grudnia 2018 od 18:00
Za ile?
140 zł

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do wspólnego koncertowania z Andrzejem Piasecznym. Koncerty promują najnowszy krążek Piaska "O mnie, o tobie, o nas"!

W naszych pamięciach pełen wspomnień, jubileuszowy rok 2017, kiedy to Andrzej Piaseczny obchodził 25-lecie pracy artystycznej. Teraz czas na kolejny krok w jego muzycznej karierze! Piaseczny jest jednym z tych artystów, których popularność nie słabnie, wciąż tworzy czego dowodem jest nowy album na który wszyscy fani czekali. Krążek "O mnie, o tobie, o nas", zawiera kompozycje wokalistki Ani Dąbrowskiej. Jest to dojrzała produkcja, a jednocześnie bardzo pogodna. Jak sam Piasek wspomina, jest szczęśliwy, uśmiechnięty, w taki sam sposób opisuje również nastrój swojej najnowszej płyty.

"O mnie, o tobie, o nas", składa się z dziesięciu utworów, które treścią przywołują do osobistych doświadczeń Piasecznego, jednocześnie mówią o tym, co dotyczy każdego człowieka. Są to utwory o takich uczuciach jak przyjaźń czy miłość, o tym, że w życiu warto dać innym drugą szansę, a każda chwila, którą dane jest nam spędzić w gronie najbliższych nam osób, jest bezcenny.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Podczas koncertów usłyszeć będzie można także znane i lubiane utwory Andrzeja Piasecznego, które każdy słuchacz zna z poprzednich albumów artysty. Zapraszamy już 9 grudnia 2018 roku do Wrocławskiego Centrum Kongresowego- Sala Audytoryjna o godzinie 18.00. Cena biletu: 140 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl