Andrzej Piaseczny - O mnie, o tobie, o nas - koncert

Andrzej Piaseczny - O mnie, o tobie, o nas - koncert
Płyta zawiera dziesięć piosenek, których treści wypływają prosto z osobistych doświadczeń artysty, jednak dotyczy znanych spraw wszystkim ludziom.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
1 grudnia 2018 od 18:00
Za ile?
100 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncerty, które promują najnowszy album Andrzeja Piasecznego, pod tytułem: „O mnie, o tobie, o nas”! Na koncert zapraszamy do Gdańska.

Po przepełnionym wspomnieniami roku jubileuszowym - 2017, w którym artysta świętował dwadzieścia pięć lat istnienia na muzycznej scenie, nadszedł czas na całkowicie nowy rozdział w karierze Piaska. Andrzej Piaseczny jest jednym z najpopularniejszych wokalistów polskich, który wciąż nie zwalnia tempa, bo w międzyczasie pojawiła się jego nowa, długo wyczekiwana płyta. Krążek, pod tytułem: „O mnie, o tobie, o nas”, który w sobie zawiera kompozycje samej Ani Dąbrowskiej, to album nie jedynie dojrzały, ale również zaskakująco pogodny. Opisując nastrój płyty Piasek, sam o sobie mówi, że jest człowiekiem szczęśliwym i uśmiechniętym.

Płyta zawiera dziesięć piosenek, których treści wypływają prosto z osobistych doświadczeń artysty, jednak dotyczy znanych spraw wszystkim ludziom. Są to utwory o przyjaźni i miłości, także o tym, iż warto dać sobie drugą szansę oraz o tym, że każda chwila w gronie rodziny i najbliższych jest warta wszystkiego. Na koncertach nie mogłoby również zabraknąć znanych oraz uwielbianych przez publikę piosenek, pochodzących z innych albumów Andrzeja Piasecznego.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 1-go grudnia 2018 roku, do gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 100 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl