Andrzej Korycki i Dominika Żukowska- koncert

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska- koncert
Andrzej Korycki urodził się 21 kwietnia 1966 roku w Żyrardowie, jest piosenkarzem, gitarzystą oraz autorem tekstów piosenek, bezpośrednio związany z nurtem piosenek żeglarskich.
Gdzie?
Korsarz Tawerna Żeglarska
Gostyńska 45, 01-165 Warszawa
Kiedy?
22 września 2019 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Andrzej Korycki oraz Dominika Żukowska, to duet posiadający wielki atut mianowicie: znakomicie dobrane do siebie głosy, a także ogromne bogactwo nastrojów, które zawarte jest w tekstach oraz melodiach, które wykonują na scenie. Publiczności znani są dobrze przede wszystkim dzięki Andrzejowi i jego twórczości (piękne ballady żeglarskie), a także przez wspaniałą interpretację utworów Bułata Okudżawy, Żanny Biczewskiej ( Ballada na dwa serca) czy Włodzimierza Wysockiego.

Andrzej Korycki urodził się 21 kwietnia 1966 roku w Żyrardowie, jest piosenkarzem, gitarzystą oraz autorem tekstów piosenek, bezpośrednio związany z nurtem piosenek żeglarskich. Jest również członkiem grupy muzycznej Stare Dzwony i Bluska.

Na szantowej scenie swój debiut miał w roku 1983 podczas festiwalu o nazwie Shanties. Oprócz muzyki szantowej wykonuje także piosenki Żanny Biczewskiej, Bułata Okudżawy oraz Włodzimierza Wysockiego.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na chwilę obecną tworzy duet wraz z Dominiką Żukowską. Razem wykonują piosenki autorskie, a także tradycyjne pieśni o tematyce morskiej. Jakiś czas temu na rynku muzycznym ukazał się ich drugi album "live", będący poniekąd 2-gą częścią "Rejsu tawerną". Na album składają się piosenki żeglarskie, a także rosyjskie ballady.

Zapraszamy serdecznie już 22 września 2019 roku do Warszawy- Korsarz Tawerna Żeglarska przy ul. Gostyńskiej 45 o godzinie 20.00. Wstęp bezpłatny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl