Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - koncert

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - koncert
Jakiś czas temu ukazał się ich drugi album, pod tytułem: „live”, będący poniekąd częścią drugą „Rejsu tawerną”. Album zawiera żeglarskie piosenki i ballady rosyjskie.
Gdzie?
Korsarz Tawerna Żeglarska
Gostyńska 45, 01-165 Warszawa
Kiedy?
2 września 2018 od 19:00

Andrzej Korycki oraz Dominika Żukowska - tworzą razem duet,którego głównym atutem są niepospolite, dobrane do siebie wręcz znakomicie głosy, a także bogactwo nastrojów, które zawiera się w tekstach oraz w melodiach wykonywanych przez duet na scenie. Są oni świetnie znani publice, głównie za sprawą twórczości Koryckiego (żeglarskie ballady), a także dzięki ponadprzeciętnej interpretacji utworów Włodzimierza Wysockiego, Bułata Okudżawy, czy też Żanny Biczewskiej (Ballada na dwa serca).

Korycki Andrzej przyszedł na świat 21-go kwietnia 1966 roku, Żyrardów. Jest polskim piosenkarzem, gitarzystą oraz autorem tekstów. Wiąże się mężczyznę z nurtem żeglarskiej piosenki. Jest ponad to członkiem formacji Stare Dzwony oraz Bluska. Na scenie szantowej artysta zadebiutował w roku 1983, dokładnie na festiwalu Shanties. Wykonuje on również piosenki Bułata Okudżawy, Żanny Biczewskiej i Włodzimierza Wysockiego. Występuje obecnie w duecie razem z Dominiką Żukowską. Wyśpiewują piosenki autorskie i pieśni tradycyjne, traktujące o morzu. Jakiś czas temu ukazał się ich drugi album, pod tytułem: „live”, będący poniekąd częścią drugą „Rejsu tawerną”. Album zawiera żeglarskie piosenki i ballady rosyjskie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 2-go września 2018 roku, do warszawskiego Korsarza Tawerny Żeglarskiej, znajdującej się przy ulicy Gostyńskiej 45. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl