Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - koncert

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska - koncert
 
Razem śpiewają autorskie piosenki i pieśni tradycyjne, traktujące o morzu.
gdzie?Korsarz Tawerna Żeglarska
Gostyńska 45, 01-165 Warszawa
kiedy?17 września 2017 od 19:00

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie duet: Dominiki Żukowskiej oraz Andrzeja Koryckiego. Ich atutem są z pewnością niepospolite, jak również wspaniale dobrane do siebie głosy, a także bogactwo nastrojów, które zawiera się w melodiach i tekstach wykonywanych podczas koncertów. Dobrze znani publice głównie za sprawą spuścizny twórczej Andrzeja Koryckiego, który to wykonuje żeglarskie ballady oraz dzięki świetnej interpretacji utworów:

* Żanny Biczewskiej
* Włodzimierza Wysockiego
* Bułata Okudżawy

Andrzej Korycki przyszedł na świat 21 kwietnia roku 1966 w Żyrardowej. Jest to piosenkarz polski, a także gitarzysta oraz autor tekstów utworów, którego można śmiało wiązać z nurtem żeglarskiej piosenki. Jest także członkiem zespołu Stare Dzwony oraz Bluska. Debiut artysty przypadł na szantowej scenie w roku 1983 - Festiwal Shanties. Wykonuje on również piosenki:

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

* Żanny Biczewskiej
* Włodzimierza Wysockiego
* Bułata Okudżawy

Występuje obecnie w duecie z artystką, o nazwisku Dominika Żukowska. Razem śpiewają autorskie piosenki i pieśni tradycyjne, traktujące o morzu. W nieodległym czasie ukazał się ich drugi album live, który jest poniekąd drugą częścią "Rejsu tawerną". Na płycie znajdą Państwo żeglarskie piosenki, a także rosyjskie ballady. Na koncert tego niezwykłego duetu zapraszamy już 17 września 2017 roku, do warszawskiego Korsarza - Tawerny Żeglarskiej. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, przy ulicy Gostyńskiej 45.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl