Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
 
Wraz z Dominiką Żukowską, tworzą wspaniały duet, śpiewając kawałki autorskie, ale również tradycyjne utwory o morzu.
gdzie?Korsarz Tawerna Żeglarska
Gostyńska 45, 01-165 Warszawa
kiedy?18 czerwca 2017 od 19:00

Andrzej Korycki wraz z Dominiką Żukowską, tworzą duet który charakteryzuje się niepospolitymi, znakomicie dobranymi do siebie głosami, a także bogactwem nastrojów, które zawarte są zarówno w tekstach, jak i w melodiach, które duet wykonuje na scenie. Publiczność dobrze ich zna, szczególnie przez twórczość Andrzeja Koryckiego, tworzącego wspaniałe żeglarskie ballady, jak również za sprawą niesamowitej interpretacji utworów Bułata Okudżawy oraz Włodzimierza Wysockiego czy Żanny Biczewskiej. Są to ballady na dwa serca.

Korycki Andrzej, urodzony w Żyrardowie pod Warszawą 21.04.1966 roku. Jest piosenkarzem, gitarzystą, autorem tekstów wielu piosenek. Nurtem z jakim jest związany, jest nurt piosenki żeglarskiej. Na codzień jest także członkiem grup: Stare Dzwony oraz Bluska. Swój debiut miał w roku 1983, występując na szantowej scenie festiwalowej "Shanties". Poza muzyką szantową, wykonuje także piosenki Włodzimierza Wysockiego, Żanny Biczewskiej i Bułata Okudżawy.

Wraz z Dominiką Żukowską, tworzą wspaniały duet, śpiewając kawałki autorskie, ale również tradycyjne utwory o morzu. Jakiś czas temu wydali swoją drugą płytę pod tytułem "live", która po części jest 2-gą częścią płyty "Rejs tawerną". Album jest zbiorem piosenek żeglarskich i ballad rosyjskich.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl