Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Andrea Bocelli - koncert

Andrea Bocelli - koncert
 
Udaje mu się dotrzeć do niezwykle szerokiej publiczności, pomimo iż śpiewa w języku, który najczęściej pozostaje niezrozumiały dla publiczności.
gdzie?Tauron Arena Kraków
Stanisława Staszica 7, 31-571 Kraków
kiedy?11 listopada 2017 od 19:00

Andrea Bocelli pochwalić się może wyjątkowym darem jakim jest głos, który trafia bezpośrednio do serca słuchacza. Wokalista śpiewa uniwersalnym językiem duszy i serca i porusza się ponad wszystkimi bełkocącymi językami słowa mówionego. Dla milionów słuchaczy głos Andrea Bocelliego ma niezwykłą moc i potęgę.

Artysta sam o sobie mówi, że to na czym najmocniej mu zależy i to co pragnie osiągnąć, to szczególna więź, jaka łączy go ze słuchaczami. Chce poruszać widownię tak samo, jak jego za młodu poruszali ulubieni wykonawcy. Dotarli oni do jego serca oraz ofiarowali mu natchnienie. Uczynili, że mógł płakać oraz marzyć jednocześnie.

Andrea Bocelli to niezwykle skromna postać. Nie lubi, gdy zbyt wiele mówi się o jego talencie. Ceni sobie skromne słowa. Artysta jest naprawdę wyjątkowym oraz jedynym w swoim rodzaju wykonawcą. Udaje mu się dotrzeć do niezwykle szerokiej publiczności, pomimo iż śpiewa w języku, który najczęściej pozostaje niezrozumiały dla publiczności. Wyjątkowy oraz niezwykle komunikatywny i sugestywny wokal sprawił, że artysta Andrea Bocelli stanowi zjawisko we współczesnym świecie muzycznym. Udało mu się wykreować i przeprowadzić niezwykłą ścieżkę kariery w świecie poważnej muzyki, jak również rozrywkowej. Osiągnięcia artystyczne Andrea Bocelliego trudno porównać z jakimikolwiek innymi, a wpływ biznesowy na strefę muzyczną osiąga siłę huraganu.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Andrea Bocelli wprowadził podstawowy repertuar klasyczny na szczyty międzynarodowych list przebojów zarezerwowanych do tej pory dla muzyki rozrywkowej. Bezprecedensowy sukces oraz kariera muzyka reprezentującego muzykę poważną pozwoliły zaistnieć artyście w strefie kultury popularnej, gdzie wcześniej nie pojawiał się nikt z podobnym repertuarem.

Bocelli potrafił sprawić, że opera wkroczyła w zupełnie inny wymiar odbioru dzieła. A zamiarem artysty wcale nie jest burzenie wszystkich granic. To rozgraniczanie wśród gatunków jest niezwykle istotne dla właściwego i pełnego zrozumienia zasług Bocelliego i ustalenia zajmowanego przez niego miejsca w muzycznym świecie. Dla artysty „unowocześnianie” Pucciniego przez dodawanie elektronicznego, funkowego brzmienia, to czyste działanie barbarzyńskie, a sugestie, że można by próbować tłumaczyć tekst popowego lub rockowego utworu na język włoski, próbować dodać odrobinę aranżacji smyczkowych i próbować uczynić z tego materiału operę są po prostu bardzo śmieszne. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi repertuar klasyczny, czy też rozrywkowy, Andrea Bocelli traktuje go z taką samą precyzją i uczciwością oraz niezwykle odpowiedzialnym profesjonalizmem.

Już niebawem, 11 listopada Andrea Bocelli wystąpi z koncertem w ogromnej sali widowiskowej w Krakowie - Tauron Arena Kraków i zaprezentuje swoje najpopularniejsze przeboje oraz niezwykły repertuar z albumów Cinema, który stanowi kolekcję najpiękniejszych muzycznych tematów z licznych kultowych już dziś obrazów filmowych. Są to między innymi tytuły: Ojciec Chrzestny, West Side Story, Gladiator. Podczas koncertu artyście towarzyszyć będzie chór, orkiestra symfoniczna oraz wyjątkowi goście.

Serdecznie zapraszamy! Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl