Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Andre & The Giants + The Plantators- koncert

Andre & The Giants + The Plantators- koncert
 
Do końca nie sposób stwierdzić jacy są, ponieważ jest w nich trochę z kowboja, trochę z Indianina i trochę z rockmana.
gdzie?Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?7 czerwca 2017 od 20:00
za ile?15 zł

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie już 7 czerwca do Warszawy do Klubokawiarni "Chmury" na koncert Andre & The Giants i The Plantators. Andre & The Giants- ich muzyka jest jakby żywcem wyjęta z maleńkiej, drewnianej chaty w środku lasu. Ich inspiracją jest amerykański folk, pełne szczerości, akustyczne brzmienia oraz tekst podszyty melancholią z domieszką humoru. Komentują to, co mamy w sobie dobre i złe.

Dokładają do tej pięknej całości, ciepły, cudowny głos, skrzypce i wiolonczelę i rytm, za sprawą którego nie da się zaprzestać tupania nóżką. Grupa ma na swoim koncie występ na Sofar Sounds Warsaw z takimi gwiazdami jak Gaba Kulka i zespół Kensington. Na dzień dzisiejszy zespół pracuje nad swoją debiutancką EPką.

The Plantators- zespół tworzą cztery osoby. Do końca nie sposób stwierdzić jacy są, ponieważ jest w nich trochę z kowboja, trochę z Indianina i trochę z rockmana. Dwóch wokalistów, dwie akustyczne gitary, jeden basista i jeden perkusista- to jest pewne. Na scenie pojawiają się już kilka lat, wciąż zjednują sobie nowych słuchaczy i fanów. Ich koncerty tworzą niezapomniany nastrój i aurę, jeśli w sercu zagra Ci plemienny śpiew, usłyszysz tupot końskich kopyt czy odgłosy wielkiego kanionu, to wszystko dzięki nim!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl