André Rieu World Tour 2018 - koncert
Żywiołowość, pasja i charyzma André Rieu sprawią, iż jego koncerty na scenie są przeżyciem wyjątkowym, o którym ciężko jest zapomnieć.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
26 maja 2018 od 20:00
Za ile?
190 zł

André Rieu wystąpi przed Państwem na żywo już w 2018 roku, w Polsce! Kariera skrzypka holenderskiego - André Rieu trwa więcej niż trzydzieści lat. Jest on nie jedynie wspaniałym artystą, jest wręcz "Królem Walca". Posiada tysiące fanów na całej kuli ziemskiej, a w tym 5 kontynentów - wielbi jego piękne mieszanki walca z musicalową muzyką, czy operową oraz tę niezwykłą łatwość w odsłuchu, a także dobrej zabawy. Z całą pewnością André Rieu wie, jak można zorganizować oraz jak poprowadzić wielki pokaz, przepełniony romantycznymi uniesieniami oraz dowcipnymi zwrotami akcji.

Trasy koncertowe artysty potrafią z łatwością przyciągnąć więcej niż 600 000 osób w roku, co może jedynie oznaczać, iż charyzmatyczny artysta potrafi wyprzedzić takie wielkie gwiazdy, jak między innymi: Elton John, Coldplay, czy Madonna. Światowa trasa koncertowa André Rieu w tym roku, ku wielkiej uciesze jego wielbicieli poprowadziła ponownie do naszego kraju, zaś na mapie koncertowej znajduje się miasto Kraków oraz Tauron Arena (24-go maja, we czwartek), Łódź z Atlas Areną (25-go maja, w piątek), Gdańsk/Sopot oraz Ergo Arena (26-go maja w sobotę).

Wieczory spędzony z André Rieu mogą Państwu z całą pewnością zaoferować doskonałą rozrywkę składającą się ze sławnych na cały świat, emocjonalnych i romantycznych melodii, wielu niespodzianek, świetnego humoru, jak również wysokiej klasy solistów międzynarodowych. Żywiołowość, pasja i charyzma André Rieu sprawią, iż jego koncerty na scenie są przeżyciem wyjątkowym, o którym ciężko jest zapomnieć. Razem z orkiestrą artysty Johann Strauss, która jest złożona z sześćdziesięciu członków oraz świętującą swoje trzydziesto-lecie w roku 2017, André Rieu zainicjował odrodzenie światowe muzyki walca. Pokazy przyciągają zatem ludzi z niemalże wszystkich wiekowych grup, czy narodowości, a jedna rzecz jest wręcz zagwarantowana: wcześniej albo później wszyscy stają na nogi i tańczą!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Artysta ma żonę od czterdziestu już lat. Wraz z nią - Marjorie, mieszkają w bardzo romantycznym zamku, który został zbudowany w roku 1452 w rodzinnym mieście, jakim jest Maastricht w Holandii. Małżeństwo posiada dwóch synów oraz pięcioro wnucząt. W roku 2018 André Rieu da koncerty w: Meksyku, Niemczech, Izraelu, Holandii, Europie Północnej oraz Wschodniej, Argentynie.

Zdobądźcie Państwo zatem najlepsze bilety, przeżyjcie dzięki nim niezapomniany wieczór oraz cieszcie się André Rieu - w dodatku na żywo. Zapraszamy serdecznie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl