Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

André Rieu - koncert

André Rieu - koncert
 
Według Andre Rieu emocje są najważniejsze na całym świecie. Starajmy się zatem, aby decyzje podejmowane w naszym życiu były nie rozumiem, a sercem.
gdzie?Tauron Arena Kraków
Stanisława Staszica 7, 31-571 Kraków
kiedy?25 maja 2017 od 20:00
za ile?190 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie jednego z najlepszych artystów w naszych czasach. Jest nim skrzypek, pochodzący z Holandii - Andre Rieu. Wcześniej dał fantastyczne wręcz koncerty w:

* Nowej Zelandii
* Argentynie
* Wielkiej Brytanii
* Australii
* Niemczech

Teraz artysta wraca do naszego kraju, w którym już koncertował. Jest to skrzypek światowej sławy, zachwycający fanów z Polski. Wystąpi on już 25 maja 2017 roku, w krakowskiej Tauron Arenie. Będzie to trzeci koncert muzyka w największej sportowo-widowiskowej hali w Polsce. Potowarzyszy mu w występie Orkiestra Straussa.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Według Andre Rieu emocje są najważniejsze na całym świecie. Starajmy się zatem, aby decyzje podejmowane w naszym życiu były nie rozumiem, a sercem. Często ludzie pytają muzyka, jak wybiera swój repertuar. Dla niego to po prostu intuicja. Kocha Straussa, ale także pobudzają go pozytywnie Andrew Webber, czy Bruce Springsteen. We własnym życiu oraz w muzyce powinniśmy się nie ograniczać, a w zamian za to przekraczać granice.

Król Walca
Na swym koncie ma czterdzieści milionów sprzedanych albumów, około sześćset tysięcy fanów na koncertach, rok rocznie, z największą na świecie orkiestrą. Jego osiągnięcia są naprawdę imponujące. Zatem Andre Rieu jest Johannem Straussem naszych czasów, który okrzyknięty był właśnie współczesnym "Królem Walca". Od roku 1994 podróżuje po globie, ze swoją orkiestrą i spełnia marzenia. Fani Andre uwielbiają go za ciekawy repertuar, za wyjątkowość oraz za styl koncertów, który jest bardzo rozrywkowy. Największy koncert Rieu dał w Melbourne przez widownią liczącą sobie około trzydziestu ośmiu tysięcy. Wszystkie instrumenty, kostiumy, a także sceniczne konstrukcje są produkowane cztery razy, by zagwarantować dostęp wystroju ekstrawaganckiego podczas trwania trasy międzykontynentalnej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl