André Rieu - and his Johann Strauss Orchestra - World Tour 2019

André Rieu - and his Johann Strauss Orchestra - World Tour 2019
Artysta uważa, że muzyka, a w szczególności walc jest bardzo ważną częścią jego życia. Jeżeli muzyka dotyka jego serca, dotknie też serc słuchaczy.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
1 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
190 zł

Gwiazda formatu światowego - André Rieu to bez wątpienia jeden z bardziej popularnych na całej kuli ziemskiej muzyków w naszych czasach. Uznaje się go również za "Króla Walca" w odsłonie nowoczesnej, od samego Meksyku po Australię, artysta rocznie występuje przed słuchaczami w liczbie 600 000. Tym samym prześciga inne wielkie gwiazdy, jak między innymi: Bruno Mars, Rihanna, czy AC / DC.

André Rieu już 30-go maja 2019 roku wystąpi przed Wami w krakowskiej Tauron Arenie, zaś 31-go maja 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie, jak również 1-go czerwca w gdańskiej Ergo Arenie razem ze swym wyśmienitym show w granicach trasy światowej.

Artysta uważa, że muzyka, a w szczególności walc jest bardzo ważną częścią jego życia. Jeżeli muzyka dotyka jego serca, dotknie też serc słuchaczy. To wspaniała muzyka, która pozwala artyście wnosić radość życia oraz humor do naszego dość smutnego świata. Na jego koncertach wszystko niemalże jest dozwolone: płacz, śmiech, śpiew i taniec. Emocje - to właśnie sekret jego sukcesu.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Występy André Rieu są fajerwerkami emocji. Na około stu koncertach w roku artysta zapewnia świetną rozrywkę z romantycznymi, znanymi na całej kuli ziemskiej oraz uduchowionymi melodiami i wieloma niespodziankami, dobrym humorem, czy światowej klasy solistami. Razem z sześćdziesięcioosobową Orkiestrą Jahanna Straussa, która jest największą prywatną orkiestrą jaka znajduje się na świecie, charyzmatyczny muzyk jeździ po świecie już trzydzieści lat.

W roku 2018, w lipcu André Rieu zagrał fantastyczny, coroczny koncert na powietrzu w swym mieście rodzinnym - Maastricht (Holandia). Pierwszy raz we wszystkie trzynaście wieczorów więcej niż 150 000 słuchaczy z osiemdziesięciu państw dołączyło do koncertów, jakże spektakularnych, odbywających się w Vrijthof.

Artysta jest żonaty od czterdziestu lat. Wraz z żoną Marjorie mieszka na zamku z roku 1452 w rodzinnym mieście. Mają dwóch synów oraz pięciu wnuków. Rieu oraz Johann Strauss Orchestra wracają do miasta Kraków, Łódź, Gdańsk w tym roku.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie 1-go czerwca 2019 roku, do gdańskiej Ergo Areny, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 190 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl