Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Amusing Companions - koncert

Amusing Companions - koncert
 
Każdy koncert dzięki temu jest zupełnie inny, przepełniony improwizacjami, interludiami, a także kontaktami z publicznością.
gdzie?Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
kiedy?3 listopada 2017 od 21:30
za ile?20 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Amusing Companions, czyli czterech facetów w garniturach, który grają psychodeliczny swing, jednak pomieszany z boogie, rockabilly, oraz z rhytm and bluesem. Co zespół robi dokładnie? Otóż odgrzebuje stare numery amerykańskie, sięga po czarne albumy oraz po gry wideo, aby na koniec zaśpiewać to na głosy, a także nadać temu wszystkiemu formy taneczne.

W roku 2015 wydali debiutancką płytę, pod tytułem: "Their polyphonic endeavour", która była promowana na wielu występach w formie potańcówek w stylu oldskulowym shagowo-swingowo-bluesowo-rockandrolowych. Nietrudno zatem odgadnąć, że zespół szczególnie lubi łączyć oraz przetwarzać. Każdy koncert dzięki temu jest zupełnie inny, przepełniony improwizacjami, interludiami, a także kontaktami z publicznością.

W roku 2017, w kwietniu ukazała się ich druga płyta, pod tytułem: "ain’t so bad". Wystąpił na niej w roli Gościa Łukasz Wiśniewski i Jorgos Skolias (również współproducent). Na koncert zapraszamy Państwa serdecznie już 3-go listopada 2017 roku, do krakowskiego Harris Piano Jazz Baru, znajdującego się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl