Alosza Awdiejew / Koncert "Moje ulubione piosenki"

Alosza Awdiejew / Koncert "Moje ulubione piosenki"
Alosza Awdiejew jest człowiekiem orkiestrą, który od kilkudziesięciu lat swym świetnym głosem trafia prosto w serca następnych pokoleń słuchaczy
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
27 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
80 zł

Artysta, dla którego najważniejszy jest jego słuchacz, zaśpiewa utwory najbliższe swemu sercu. Zatem spotkajmy się wszyscy z Alosza Awdiejewem, a artysta w jakże wyjątkowym repertuarze, pozwoli Państwu odkrywać od nowa siebie. To, co jest najważniejsze!

Głos, gitara oraz ta niebywale intymna atmosfera rozmowy szczególnej. Alosza Awdiejew jest człowiekiem orkiestrą, który od kilkudziesięciu lat swym świetnym głosem trafia prosto w serca następnych pokoleń słuchaczy, postara się Państwa zabrać w podróż muzyczną po ulicach sztetli żydowskich, Odessy lub też podmiejskich dzielnic szemranej biedoty. I choć u nas w Polsce, nie mogą Państwo być nigdy pewni pogody, w tym przypadku cała sprawa jest zupełnie łatwa. Na koncercie Awdiejewa z całą pewnością nie może zabraknąć pogody ducha i dobrej energii.

Zapraszamy Was zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 27-go listopada 2018 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl