Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Almost Jazz Group - Muzyczne Lato Vol 2

Almost Jazz Group - Muzyczne Lato Vol 2
 
Kolejna już płyta grupy, pod tytułem: "Na Kaszebach" z roku 2014, przedstawi Wam znane melodie kaszubskie w interpretacjach właśnie jazzowych.
gdzie?Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
kiedy?8 września 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie jazzowy kwartet, o nazwie: Almost Jazz Group. Zespół powstał w roku 2012. Repertuar formacji posiada jazzowe standardy, kompozycje autorskie, a także interpretacje jazzowe folku kaszubskiego. Ich album debiutancki połączył przeróżne style, które ogólnie utrzymane są w klimacie około jazzowym. Kolejna już płyta grupy, pod tytułem: "Na Kaszebach" z roku 2014, przedstawi Wam znane melodie kaszubskie w interpretacjach właśnie jazzowych.

Bardzo popularne, często wykonywane oraz najchętniej przez Was słuchane ludowe utwory na Kaszubach, na albumie Almost Jazz Group urzekną Państwa swym ciepłem, ciekawymi jazzowymi aranżacjami oraz mnóstwem pozytywnej energii. Specjalnym Gościem na płycie jest Adam Czerwiński - perkusista. Na nowej płycie formacji Almost Jazz, która jest zatytułowana: "Fade out" znajdują się tylko kompozycje autorskie. Premiera albumu przewidziana jest na październik roku 2017.

Ich specyfika jest wyjątkowym połączeniem melodii jazzowych współczesnych z klasyką dźwięku akordeonu. Ta spotykana nie często mieszanka przynosi świetne efekty oraz pozwala spojrzeć w inny, nowy sposób na instrument jakim jest akordeon w jazzowym ujęciu. Zespołowi oryginalności dodaje również rzadko słyszalna na scenach polskich akordina. To instrument muzyczny o pięknym, niespotykanym brzmieniu, który nadaje zespołowi charakter niepowtarzalny.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy już 8 września 2017 roku, do gdańskiego Starego Meneża, od godziny 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl