Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Allah-Las: Warszawa, Niebo

Allah-Las: Warszawa, Niebo
 
Band rodem z Kalifornii w swej twórczości czerpie niezwykle mocno z surf rocka charakterystycznego dla lat sześćdziesiątych.
gdzie?Klub Niebo
Nowy Świat 21, 00-046 Warszawa
kiedy?24 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?69 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead ma zaszczyt zaprosić na koncert formacji Allah-Las! Zespół wystąpi już 24 sierpnia na scenie warszawskiego klubu NIEBO!

Band rodem z Kalifornii w swej twórczości czerpie niezwykle mocno z surf rocka charakterystycznego dla lat sześćdziesiątych. Ich utwory przypominają utwory The Kinks, Beach Boys oraz The Animals. Ta czteroosobowa formacja debiutancki singiel nagrała sześć lat temu, a pierwszy longplay ujrzał światło dzienne w 2012 roku.

W trakcie europejskiego tournee promującego album, londyński koncert Allah-Las nazwany został w periodyku The Guardian „błogim czterdziestopięciominutowym występem podczas zimnej nocy”. Aktualnie Allah-Las mają na swym koncie aż trzy płyty długogrające, a każde wydawnictwo w nieco odmienny sposób snuje opowieść o marzeniach, wolności oraz kalifornijskim słońcu. Czynią to w melancholijny sposób z nieco garażowym rockowym zacięciem. Warto nadmienić, że koncert Allah-Las w klubie NIEBO to pierwszy klubowy koncert tej grupy w Polsce!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl