Alicja w Krainie Muzycznej Magii
Dzięki przesympatycznej Alicji nasza publika pozna najbardziej barwnych bohaterów.
Gdzie?
Teatr Polski we Wrocławiu
Zapolskiej G. 3, 50-032 Wrocław
Kiedy?
7 listopada 2018 od 10:00
Za ile?
25 zł
Organizator
Agencja koncertowa „PanKoncert”

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na muzyczny spektakl przeznaczony dla dzieci od 5-go do 12-go roku życia. Akcja "Alicji w Krainie Muzycznej Magii" rozgrywa się równolegle na scenie i na ekranie kinowym. To w połowie obraz filmowy, zaś w drugiej połowie bardzo tradycyjna teatralna sztuka.

Wydarzenie odbędzie się już 7-go listopada 2018 roku, w godzinach : 10:00 oraz 18:30, we wrocławskim Teatrze Polskim, znajdującym się przy ulicy Zapolskiej G. 3. Bilety wstępu kosztują 25 złotych, a organizatorem jest agencja koncertowa, pod nazwą: „PanKoncert”.

Dzięki przesympatycznej Alicji nasza publika pozna najbardziej barwnych bohaterów. Między innymi na ekranie pojawi się: skrzypek na dachu, czyli Zbigniew Wodecki, a także dobra wróżka Polihymnia, czyli Małgorzata Ostrowska. Na scenie zaś zobaczą Państwo: Królika Rapera, Kapelusznika Jazzmana, Księżną Atonalię, komputerowego Wirusa, pełnego złych zamiarów intryganta Trytona oraz tytułową Alicję. Towarzyszył im będzie kameralny zespół Filharmonii Futura.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Nasze widowisko jest wypełnione po same brzegi dobrym humorem i muzyką. Spektakl ma również edukacyjny walor. Do świata terminologii muzycznej widownię wprowadza Profesor Nuta. Podróżując po Królestwie Magii nasza główna bohaterka pozna różnorakie style muzyczne i zapozna się z literaturą muzyczną oraz z instrumentami muzycznymi. Przedstawienie trwa około siedemdziesiąt minut. Muzyka, scenariusz oraz reżyseria: Mikołaj Blajda, natomiast produkcja: Sylwia Lorens.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl