Alicja Majewska - Żyć się chce - koncert

Alicja Majewska - Żyć się chce - koncert
W trakcie koncertu nie mogłoby zabraknąć także największych hitów artystki, jak między innymi: „Być kobietą” i „Jeszcze się tam żagiel bieli”.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
30 stycznia 2020 od 19:00
Za ile?
79 zł

Płyta z materiałem premierowym Alicji Majewskiej jest jak zawsze wydarzeniem wielkiego kalibru. W 2,5 roku od płyty, pod tytułem: "Wszystko może się stać" powraca ikona piosenki polskiej z nową kolekcją nagrań. W jakże typowy dla samego siebie sposób potrafi połączyć nieustającą pogodę ducha i refleksję, która dotyczy istotnych spraw. Łączy również wielki apetyt na życie i żal oraz łzy. Swe słońce oraz noc i mgłę. Cytując fragment tytułowej pieśni: tylko dwie rzeczy są trwałe w życiu: radość oraz ból istnienia.

W trakcie koncertu nie mogłoby zabraknąć także największych hitów artystki, jak między innymi: „Być kobietą” i „Jeszcze się tam żagiel bieli”. Alicja Majewska zatem wystąpi z towarzyszeniem Włodzimierza Korcza i Warsaw Opera Quartet. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go stycznia 2020 roku, do gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl