Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Alicja Majewska „Wszystko może się stać”- koncert

Alicja Majewska „Wszystko może się stać”- koncert
 
W trakcie koncertu, będziemy mieli także okazję posłuchać największych przebojów Alicji Majewskiej, takich jak na przykład: "Być kobietą" czy "Odkryjemy miłość nieznaną"
gdzie?Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
kiedy?4 listopada 2017 od 18:00
za ile?65 zł

Alicja Majewska i jej płyta: "Wszystko może się stać".
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert promujący najnowszy album Alicji Majewskiej pod tytułem "Wszystko może się stać", do którego kompozytorem muzyki jest Włodzimierz Korcz, a autorami słów są wybitni satyrycy, poeci i autorzy tekstów, tacy jak: Wojciech Młynarski, Andrzej Sikorowski, Jacek Cygan, Marek Groński, Andrzej Sikorowski czy Artur Andrus.

W trakcie koncertu, będziemy mieli także okazję posłuchać największych przebojów Alicji Majewskiej, takich jak na przykład: "Być kobietą", "Odkryjemy miłość nieznaną" czy "Jeszcze się tam żagiel bieli". Nie zabraknie także żartobliwych niespodzianek, ale przede wszystkim będzie to wielka, muzyczna uczta w wykonaniu Artystki, która pochwalić się może jednym z piękniejszych głosów w historii polskich wokalistek, która śpiewa teksty, zmuszające do zadumy i wielkiej refleksji.

Alicja Majewska wystąpi w towarzystwie Włodzimierza Korcza, który jest kompozytorem większości utworów, a także kwartetu o nazwie "Warsaw Opera Quartet" w skład, którego wchodzą:

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

- I skrzypce: Michał Lisiewicz
- II skrzypce: Sławomir Talacha
- altówka: Elżbieta Porębska
- wiolonczela: Marta Ziarko

Zapraszamy już 4 listopada do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina o godzinie 18:00. Cena biletu: 65 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl