Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Alicja Majewska - Wszystko może się stać

Alicja Majewska - Wszystko może się stać
 
Po prawie 20 latach twórczej przerwy, artystka wydaje płytę z utworami premierowymi
gdzie?Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
kiedy?26 maja 2017 od 19:00
za ile?75 zł

Alicja Majewska, to postać, którą zna niemal każdy. Artystka może pochwalić się jednym z najpiękniejszych głosów w Polsce, niezwykła charyzmą i niepodważalnym talentem. Po prawie 20 latach twórczej przerwy, artystka wydaje płytę z utworami premierowymi, której tytuł to: "Wszystko może się stać". Jest to krążek, który wzrusza, rozbawia, a czasami skłania słuchacza do refleksji nad własnym życiem.

Znajdziemy na niej utwory pełne piękna i mądrości. Liryczno- dramatyczne i mądre słowa Alicji Majewskiej z piękną muzyką Włodzimierza Korcza, które tworzą idealnie zgrane połączenie z doskonałymi tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, tekściarze, satyrycy, między innymi: Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski i inni.

Już w wyjątkowy dzień, jakim jest Dzień Matki, czyli 26 maja zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na niezwykły koncert Alicji Majewskiej w towarzystwie kwartetu smyczkowego i niezwykłej osoby, która zasiądzie przy fortepianie: wspaniały kompozytor, dyrygent oraz aranżer, mający na swoim koncie wiele przebojów i hitów- Włodzimierz Korcz. Miejscem koncertu jest Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Koncert będzie opierał się na nowych utworach z nowej płyty Alicji Majewskiej- " Wszystko może się stać". Już 26 maja 2017 roku! Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz w towarzystwie kwartetu smyczkowego, wystąpią w Sali Koncertowej Radia Wrocław, przy ulicy Karkonoskiej 10. Radio Wrocław prowadzi sprzedaż biletów na koncert, ceny zaczynają się od 75 zł. Bilety do nabycia również na eventim.pl, eBilet.pl oraz biletin.pl.

Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl