Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Alicja Majewska - Włodzimierz Korcz - „Okrągły jubileusz” Gość specjalny: Artur Andrus

Alicja Majewska - Włodzimierz Korcz - „Okrągły jubileusz” Gość specjalny: Artur Andrus
 
Artystce na scenie towarzyszyć ma współpracujący z nią na stałe pianista, kompozytor oraz akompaniator, równocześnie autor muzyki dużej części jej utworów.
gdzie?Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
kiedy?21 marca 2019 od 19:00
za ile?76 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wyjątkowy koncert samej Alicji Malewskiej, który odbędzie się już 21-go marca 2019 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 76 złotych. Artystce na scenie towarzyszyć ma współpracujący z nią na stałe pianista, kompozytor oraz akompaniator, równocześnie autor muzyki dużej części jej utworów. Świętują oni okrągły jubileusz, jest to Włodzimierz Korcz. Poza tym na scenie ma pojawić się akompaniujący artystom od pięciu lat zespół: „Warsaw Opera Quartet”.

Świetna kariera sceniczna naszej Alicji Majewskiej trwa już od czterdziestu lat. Jej pierwszym sukcesem w karierze solowej był występ w roku 1975 na Festiwalu Krajowym Piosenki Polskiej (Opole), zaśpiewała wówczas piosenkę, pod tytułem: „Bywają takie dni”. Natomiast w latach osiemdziesiątych wielokrotnie była nagradzana na następnych festiwalach opolskich. Od swych pierwszych występów artysta króluje w sercach wiernych fanów piosenki polskiej. Udało jej się wylansować liczne hity, jak między innymi: „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Być kobietą”, czy „Odkryjemy miłość nieznaną”. Przeżywa ostatnio szczególny okres estradowej aktywności. W roku 2013 wydała album, pod tytułem: „Piosenki, z których się żyje”, zaś w roku 2016 „Wszystko może się stać”. Żywimy szczerą nadzieję, iż na koncercie jubileuszowym usłyszymy kolejne nowe i wspaniałe utwory. Zapraszamy!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl