Alice Merton - koncert
Alice Merton jest dwudziesto-cztero letnią wokalistką z korzeniami niemiecko-irlandzkimi. Spędziła ona swoje wczesne lata w Kanadzie, a teraz mieszka w Europie.
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
13 września 2018 od 20:00
Za ile?
79 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncert samej Alice Merton! Artystka jest równocześnie autorką hitu, pod tytułem: „No Roots” i wystąpi przed Wami już 13-go września 2018 roku, w warszawskim Klubie Proxima, znajdującym się przy ulicy Żwirki i Wigury 99 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

Alice Merton jest dwudziesto-cztero letnią wokalistką z korzeniami niemiecko-irlandzkimi. Spędziła ona swoje wczesne lata w Kanadzie, a teraz mieszka w Europie. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła artystka od utworzenia wytwórni płytowej, pod nazwą: Paper Plane Records International. Rok 2017 przyniósł Alice Merton pierwszy singiel, noszący tytuł: „No Roots”, który jest obecnie grany w muzycznych stacjach telewizyjnych i radiowych na całej kuli ziemskiej. Z początkami roku 2017 ukazała się również debiutancka EPka młodej piosenkarki, pod tytułem: „No Roots EP”. Teraz pracuje ona nad albumem, który powinien ukazać się na przyszły rok. Alice Merton swój debiutancki koncert w naszym kraju wyprzedała już z początkiem tego roku.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl