Algiers - koncert
Formacja często jest określana mianem "zjawiska", która oscyluje na granicy elektroniki industrialnej, post-punka, rocka, gospel oraz soulu.
Gdzie?
Małopolski Ogród Sztuki
Rajska 12, 31-124 Kraków
Kiedy?
24 września 2019 od 20:00
Za ile?
65 zł

Algiers - to zespół amerykański, który promuje nie jedynie muzykę ambitną, ale także bardzo aktualne teksty oraz pełne treści. Formacja często jest określana mianem "zjawiska", która oscyluje na granicy elektroniki industrialnej, post-punka, rocka, gospel oraz soulu. To muzyczna odpowiedź w stosunku do wymagań mrocznej epoki. To odpowiedź grożąca pięścią, ale również używająca pięści. Zakorzeniony lokalnie, ale działający na całej kuli ziemskiej - zaczynając od Londynu poprzez Atlantę aż po sam Nowy York - zespół Algiers odmówił potulnego bezczynnego siedzenia, kiedy większość artystów, którzy zajmują się współczesną sztuką wydaje się, że jest zadowolona z perspektywy przeczekania tych rewolucji.

Na swoim ostatnim albumie, noszącym tytuł: “The Underside Of Power” zespół wykazuje wielkie poczucie obowiązku oraz konieczność stawiania oporu w stosunku do wrogiej polityki, a także wszechobecnej rasowej i instytucjonalnej przemocy. Tworząc muzykę, zainspirują wszystkich do walki z przypuszczalnie kaleczącymi falami frustracji oraz rozpaczy, jak również do wydania z gardzieli krzyku rozpaczy, jako wezwania do działań w rytmie eklektycznego, elektronicznego bitu.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go września 2019 roku, do krakowskiego Małopolskiego Ogrodu Sztuki, znajdującego się przy ulicy Rajskiej 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 65 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl