Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Algiers - koncert

Algiers - koncert
 
Algiers jest formacją, która nie podlega żadnemu zaszufladkowaniu w jednym gatunku muzycznym.
gdzie?Klub Niebo
Nowy Świat 21, 00-046 Warszawa
kiedy?9 listopada 2017 od 20:00
za ile?59 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncerty formacji Algiers, która wystąpi już 8-go listopada 2017 roku, w Klubie Meskalina, Poznań oraz 9-go listopada tego roku, w Niebie, Warszawa, a także 10-go listopada, w Firleju, Wrocław.

Algiers jest formacją, która nie podlega żadnemu zaszufladkowaniu w jednym gatunku muzycznym. Działają natomiast na granicy post-punku, rock, elektroniki industrialnej, jak również gospel oraz soul. Wszystko to tworzy niepowtarzalne produkcje. Debiutancka płyta grupy, nosi tytuł: "Algiers", wydana została nakładem jednej z większych amerykańskich i niezależnych wytwórni, o nazwie Matadora, rok 2015. I już tą pierwszą płytą formacja pokazała, że prócz muzyki ambitnej mają swoim słuchaczom do przekazania coś więcej, między innymi teksty, które poruszają ważne tematy, jak religia, rasizm, etyka i ekonomia.

Teraz zespół Algiers promuje swoją drugą płytę, pod tytułem: "The Underside of Power". Produkcją zajęli się: Adrian Utley, z Portishead oraz Ali Chant, całość zaś została zmiksowana przez Randall'a Dunn. Płyta bardziej adekwatna niż wcześniejsze krążki, to następczyni debiutu z roku 2015, która przyniosła formacji bardzo pochlebne recenzje na łamach Pitchfork, NY Times, The Quietus i innych. Znajdują się na niej piosenki, jak na przykład: "Walk Like A Panther", "Death March", która łączy post-punk z tradycją horrorów włoskich, "Clevelan" to swego rodzaju demonstracja wraz z nazwiskami ofiar rasowej przemocy, która jest instytucjonalnie usankcjonowana.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zespołu Algiers zapraszamy Was serdecznie już 9-go listopada 2017 roku, do Klubu Niebo, w stolicy, znajdującego się przy ulicy Nowy Świat 21. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 20:00, zaś bilety wstępu kosztują 59 złotych. Organizatorem koncertu jest natomiast Agencja Artystyczna "Go Ahead", w mieście Poznań.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl