Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Alex Clare Acoustic Tour - koncert

Alex Clare Acoustic Tour - koncert
 
Alex Clare jest wokalistą brytyjskiego pochodzenia, a także autorem tekstów. Szersza publika zna artystę głównie z hitu, noszącego tytuł: „Too Close”.
gdzie?Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
kiedy?22 listopada 2018 od 19:00
za ile?59 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead bardzo serdecznie zaprasza Państwa na koncerty muzyka - Alexa Clare! Artysta zagra dla Was już 21-go listopada 2018 roku, w krakowskim Klubie Alchemia, znajdującym się przy ulicy Estery 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych. Muzyk zagra jeszcze dzień wcześniej w stolicy, a dokładniej w Klubie Hydrozagadka.

Alex Clare jest wokalistą brytyjskiego pochodzenia, a także autorem tekstów. Szersza publika zna artystę głównie z hitu, noszącego tytuł: „Too Close”. Własnie dzięki temu utworowi Alex Clare zdobywał zaszczytne miejsca na listach przebojów, między innymi Billboardu, jak również zdobył nominację do nagrody brytyjskiej: Brit Award.

Jego kariera zaczęła się w roku 2010, natomiast w rok później na światło dzienne wypuszczona została debiutancka płyta, pod tytułem: „The Lateness of The Hour”, która została wyprodukowana dzięki Mikeowi Spencerowi oraz Major Lazer. W roku 2012 współpracował z Rudimental, co zaowocowało wielkim przebojem, noszącym tytuł: „Not Giving In”.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Artysta w poprzednie lato postanowił, że na trzy dni zamknie się w studio, znajdującym się w Leeds. Owocem tych działań stał się zbiór jego bardzo osobistych piosenek, pochodzących z ostatnich trzech albumów, jednak w nowych aranżach. W całości krążek został nagrany analogowo. Premiera płyty, pod tytułem: „Three Days at Greenmount” miała miejsce 14-go września.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl