Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Alestorm - koncert

Alestorm - koncert
 
Alstorm zatem zabawia cały świat łączeniem metalu z folk metalem, power metalem od czternastu lat.
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?27 lutego 2019 od 19:00
za ile?85 zł

Alestorm ze Szkocji grają heavy metal, power metal oraz folk metal. Piractwo może kojarzyć się dobrze. Choćby za sprawą tych wariatów, jak oni. Tworzą rozkoszny wręcz metal piracki pod nazwą: Alestorm. Na początku to miał być tylko studyjny projekt, ale ogromne powodzenie utworu, pod tytułem: "Heavy Metal Pirates" sprawia, iż artyści podjęli decyzję, by na stałe przyjąć piracką estetykę, a także wyjść ze swoją muzyką do szerszej publiczności.

Alstorm zatem zabawia cały świat łączeniem metalu z folk metalem, power metalem od czternastu lat. Zespół powstał w Szkocji, w roku 2004 i nie silił się na przesadne przełamywanie barier, czy zapisywanie się wręcz złotymi zgłoskami w metalowej historii. Artyści pod wodzą Christophera Bowesa biorą szturmem kolejne sceny w następnych krajach, przy czym epatują ikonografią ze szczurem-maskotką imieniem Scurvy Steve oraz Kapitanem Morganem na czele. Na zdjęciach z ostatniej sesji fotograficznej panowie wyglądają podobnie do thrashersów z lat osiemdziesiątych, ale nie pozwólcie Państwo się tym zwieść. Alestorm jest wciąż "True Scottish Pirate Metal". Wydany w roku 2017 album (piąty z rzędu), nosi tytuł: No Grave But The Sea" zdobył wysokie czternaste miejsce w regularnym notowaniu w Niemczech. Ciągle jest zaopatrzenie piracie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go lutego 2019 roku, do gdańskiego Klubu Stocznia B 90, znajdującego się przy ulicy Doki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 85 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl