Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Aleksandra Żebrowska - Koncert klawesynowy

Aleksandra Żebrowska - Koncert klawesynowy
 
Jako kameralistka i solistka uczestniczyła w wielu konkursach oraz w koncertach, tak w Polsce, jak również poza jej granicami.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?6 października 2017 od 19:00
za ile?20 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Aleksandrę Żebrowską, która jest klawesynistką, kameralistką, a także pianistką. Gościnnie prowadzi również współpracę z Filharmonią Bałtycką, Polską Kameralną Filharmonią w Sopocie, Kameralną Orkiestrą Akademii Muzycznej - Gdańsku, Pro Musica Nova Orkiestrą oraz z Hanza Duo Orkiestrą. Artystka była uczestniczką wielu mistrzowskich kursów, które prowadzili, miedzy innymi tacy pedagogowie jak: Marek Toporowski, Elżbieta Stefańska, Lilianna Stawarz, Urszula Bartkiewicz, Władysław Kłosiewicz, Marta Czarny – Kaczmarska, Christophe Rousset, Denis Severin, Sigiswald Kuijken.

Jako kameralistka i solistka uczestniczyła w wielu konkursach oraz w koncertach, tak w Polsce, jak również poza jej granicami. Uczestniczy dość aktywnie w życiu sceny muzycznej Trójmiasta. Zdobyła stypendium Muzycznej Akademii, a także miasta Gdańsk. W roku 2017, w kwietniu wywalczyła sobie zaszczytne miejsce II na Konkursie w Londynie - 2nd Broadwood Horniman Harpsichord Competition.

Program koncertu obejmuje muzykę klawesynową z wieków: XVII oraz XVIII. Wydarzenie odbędzie się już 6-go października 2017 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B, od godziny 19:00. Wstęp na koncert kosztuje 20 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl