Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Aleksandra Kutrzepa Quartet

Aleksandra Kutrzepa Quartet
 
Szlifowali swe umiejętności podczas warsztatów muzycznych o międzynarodowym i ogólnopolskim zasięgu.
gdzie?Piec'Art Acoustic Jazz Club w Krakowie
Szewska 12, 31-009 Kraków
kiedy?9 października 2017 od 21:00
za ile?15 zł

Krakowski Piec'Art Acoustic Jazz Club zaprasza na niezwykły koncert Quartetu Aleksandry Kutrzepy, który odbędzie się 9 października o godzinie 21:00.

Formację tworzy grupa serdecznych przyjaciół. Pomysłodawcą oraz założycielem jest małżeństwo Aleksandra oraz Robert Kutrzepowie. Quartet powstał w listopadzie w 2014 roku. Bardzo szybko do zespołu dołączyli pozostali muzycy. Byli to: Michał Studniarek i Bartłomiej Garczyński. Wszyscy artyści mają wyższe wykształcenie muzyczne. Kształcili się w temacie stylistyki jazzu oraz muzyki estradowej.

Szlifowali swe umiejętności podczas warsztatów muzycznych o międzynarodowym i ogólnopolskim zasięgu. Muzycy są również pedagogami. Pracują jako nauczyciele w Szkole Jazzu oraz Muzyki Rozrywkowej II stopnia w Lublinie. Każdy z artystów to czynny muzyk zaangażowany w projekty charakteryzujące się różną stylistyką. Repertuar formacji to autorskie kompozycje wykonywane w stylistyce charakterystycznej dla modern jazzu. Najistotniejsze dla zespołu było uchwycenie wspólnego brzmienia, które plasuje się na drabinie aspiracji na czołowej pozycji.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Serdecznie zapraszamy! Scena przy ulicy Szewskiej 12 w Krakowie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl