Album rodzinny - recital Kacpra Kuszewskiego z zespołem

Album rodzinny - recital Kacpra Kuszewskiego z zespołem
Stary rodzinny album jest niczym wehikuł czasu. Można go otworzyć i przenieść się do cudownych lat dwudziestych oraz trzydziestych, do czasów młodości Waszych dziadków.
Gdzie?
Służewski Dom Kultury w Warszawie
Bacha J. S. 15, 02-743 Warszawa
Kiedy?
28 października 2019 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Stary rodzinny album jest niczym wehikuł czasu. Można go otworzyć i przenieść się do cudownych lat dwudziestych oraz trzydziestych, do czasów młodości Waszych dziadków. Świat fraków, sukien, czy kapeluszy z piórem, cylindrów, jak również fokstrota, tanga oraz charlestona. Polubicie Państwo to podróżowanie w czasie. Jednak często na zdjęciach obok krewnych autor recitalu widzi ludzi, jakich nikt nie pamięta. Patrzą wprost na niego, milczą i jedynie na podstawie obserwacji ich strojów lub wyrazu twarzy może podjąć próbę odgadnięcia kim byli oraz czym się zajmowali. Korciło go od zawsze, aby wymyślić dla nich nowe i barwne życiorysy.

Właśnie z takowych pragnień, a także fantazji urodził się ten album. Zatem przedstawiamy Państwu kolekcję portretów hipotetycznych jego prawdopodobnych krewnych przedstawionych w formie piosenek retro oraz zapraszamy Was do podróży liryczno-humorystycznej w czasie. To historie, jakie niekoniecznie miały miejsce, jednak mogły się wydarzyć. Wystąpi przed Państwem aktor - Kacper Kuszewski, jak również formacja muzyczna występująca w składzie: Konrad Kubicki - kontrabas, Tomasz Krezymon – fortepian, Jacek Namysłowski – flrt, puzon.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go października 2019 roku, do warszawskiego Służewskiego Domu Kultury, znajdującego się przy ulicy Bacha J. S. 15. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl