Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Alborosie - koncert

Alborosie - koncert
 
Muzyka jest międzynarodową siłą oraz międzynarodowym językiem. Ponieważ Alborosie oznacza zasięg Od Sycylii po samą Jamajkę. To autentyczne i prawdziwe reggae.
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?25 kwietnia 2019 od 19:00
za ile?100 zł

Alborosie Official Page - to światowa gwiazda muzyki reggae, która po raz pierwszy wystąpi w mieście Gdańsk. W muzyce nie ma granic - tak pisał David Rodigan, mając na myśli debiutancki album Alborosie. Muzyka jest międzynarodową siłą oraz międzynarodowym językiem. Ponieważ Alborosie oznacza zasięg Od Sycylii po samą Jamajkę. To autentyczne i prawdziwe reggae.

W dwanaście lat później Alborosie urodzony na Sycylii otworzył line-upy festiwali, odbywających się na całej kuli ziemskiej, czym zaskarbił sobie szacunek branży reggae. Jest utalentowanym tekściarzem, producentem oraz multiinstrumentalistą, który spędził w Kingston ponad dekadę, teraz jest jednym z liderów powracającej do łask muzycznej sceny wprost z Jamajki.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go kwietnia 2019 roku, do gdańskiej Stoczni Klubu B 90, znajdującego się przy ulicy Doki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 100 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl