Ala Zastary - Trasa Ciemną Nocą
Ala Zastary ma wielką przyjemność zaprosić do Gdańska na swój koncert, który to jest zaplanowany na 25 października 2019 roku w ramach trasy koncertowej o nazwie "Ciemną Nocą".
Gdzie?
Klub Ziemia
Aleja Grunwaldzka 76, 80-241 Gdańsk
Kiedy?
25 października 2019 od 20:00
Za ile?
20 zł

Ala Zastary ma wielką przyjemność zaprosić do Gdańska na swój koncert, który to jest zaplanowany na 25 października 2019 roku w ramach trasy koncertowej o nazwie "Ciemną Nocą". Tych dwoje prezentować będzie swoje premierowe kawałki, ale także i te znane już fanom.

Ala Boratyn oraz Jakub Sikora są piosenkową parą, łączącą rodzimy pop ze współczesnym brzmieniem r’n’b, lo-fi elektroniki i hip- hopu- tworząc tym samym nową jakość polskojęzycznej muzyki rozrywkowej.

Alicję Boratyn od wielu lat zna polska publiczność przede wszystkim z grupy Blog27. Swoją debiutancką płytę pod tytułem "Higher" wydała w roku 2007. Natomiast Jakub Sikora jest założycielem między innymi grupy o nazwie "Crab Invasion". Poza projektem ALA ZASTARY zarówno Ala, jak i Jakub mają swój udział w zespole o nazwie "New People". W Gdańsku zagrają w Klubie Ziemia 25.10.2019 roku o godzinie 20.00. Cena biletu: 20 zł.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl