Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Akustyczni Band- koncert w Krakowie

Akustyczni Band- koncert w Krakowie
 
Początkowo, Tomek sam zarówno grał jak i śpiewał, trochę o miłości, trochę o koniaczkach, wyśpiewywał morskie opowieści.
gdzie?Tawerna Żeglarska Stary Port w Krakowie
Straszewskiego 27, 31-113 Kraków
kiedy?26 maja 2017 od 20:30
za ile?bezpłatnie

Akustyczni Band, to grupa powstała w Nowym Sączu, która oscyluje w klimatach rocka i bluesa. Grają muzykę aktorską, a także tworzą swoje interpretacje krajowej klasyki, jak również i tej spoza granic Polski.

Początkowo, Tomek sam zarówno grał jak i śpiewał, trochę o miłości, trochę o koniaczkach, wyśpiewywał morskie opowieści. Pojawił się później Michał, który pokazał Tomkowi, że do jego śpiewu i do tego, co tworzy, fajnie wkomponuje się gitara akustyczna. We dwóch pomyśleli, że już jest dobrze i że nie trzeba nic zmieniać, jednak wtedy przyszedł czas na Kamila. Szukał, pukał, poprawiał, uzupełniał rytm i właśnie wtedy we trzech uznali, że to jest strzał w dziesiątkę i że tworzą razem niebanalną całość. Aż pojawił się Nikodem, który pokazał trzem Panom, że żyją w błędzie, myśląc, że doskonale zdają sobie sprawę ze swoich czynów. Dopiero Nikodem uświadomił im i pokazał, kiedy, jak i gdzie, aż nadszedł czas na setki prób i wspaniałe koncerty w następstwie.

W ten sposób powstał projekt o nazwie AKUSTYCZNI BAND, posiadający własny repertuar, ale także covery, które czują i kochają. Panowie bez wątpienia grają z wielką miłością i z jeszcze większą pasją!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl